Společně s vámi si klade­me za cíl zajistit bezstarostné stáří. Podporujeme vytvoření kvalitního životního stylu pro budoucí roky prostřednictvím široké škály finančních produktů.

Naše služby zahrnují rezervotvorná životní pojištění, jako jsou investiční a kapitálová životní pojištění, penzijní spoření včetně doplňkového penzijního spoření DPS a penzijního pojištění. Od roku 2024 vám také nabízíme možnost využití DIP – dlouhodobého investičního produktu. S námi máte možnost aktivně pracovat na zajištění své finanční budoucnosti.

Penzijní portfolio vám připravíme, nastavíme a budeme spravovat. 

 

Jsme připraveni vám pomoci, kontaktujte nás a domluvte si s námi nezávaznou konzultaci.

PENZE

Zajistit se na stáří lze vhodnou kombinací produktů, které přináší nejen příležitost pro spoření, pojištění, daňových úlev, ale nově i dlouhodobých investic. Na míru vašim potřebám sestavíme vhodné portfolio.

  • Investiční životní pojištění
  • Kapitálové životní pojištění
  • Doplňkové penzijní spoření (DPS)
  • Penzijní připojištění (staré penzijko)
  • DIP – dlouhodobý investiční produkt

DIP (DLOUHODOBÝ INVESTIČNÍ PRODUKT)

Novinkou od roku 2024 je tzv. DIP – Dlouhodobý investiční produkt. Tento nový finanční nástroj pomáhá se zajištěním na stáří. Oproti penzijnímu spoření nabízí volnější ruku v tom, kam investovat na důchod. Nabízí jak potenciál vyššího zúročení, tak i daňové úlevy a možnost příspěvku od zaměstnavatele.

VÝHODY DIP

  • Každý rok je možné odečíst ze základu daně až 48 000 Kč za zdaňovací období. Limit je souhrnný pro všechny státem podporované důchodové produkty, tedy DIP,“penzijko“ a „životko“.
  • Oproti penzijku se odečítají všechny vklady účastníka, nejen jeho část. Pro maximalizaci daňového zvýhodnění je tedy potřeba investovat ekvivalent 4 000 Kč měsíčně. Při dani 15% posléze dochází k reálné úspoře 7200 Kč ročně.
  • Do DIP může výhodněji přispívat zaměstnavatel. Jeho příspěvky jsou osvobozeny od odvodů a daně ze závislé činnosti až do limitu 50 000 Kč ročně. Znovu v souhrnném limitu s „penzijkem“ a „životkem“. Daňová výhoda platí tedy pro ekvivalent 4127 Kč měsíčně.

Disclaimer

Finanční služby zde propagované a nabízené poskytujeme jako společnost (ŠOLC & PARTNEŘI Majetkové a Investiční poradenství s.r.o., IČO: 17612420, se sídlem K Říčanům, 103 00 Praha-Kolovraty) prostřednictvím našich finančních poradců uvedených na tomto webu, a to v roli vázaného zástupce pro investičního/ samostatného zprostředkovatele SAB servis s.r.o., IČ: 24704008, se sídlem Jungmannova 748/30, 110 00 Praha 1, v následujících finančních oblastech: investice podle zákona č. 256/2004 Sb., spotřebitelské úvěry dle zákona č. 257/2016 Sb., pojištění dle zákona č. 170/2018 Sb., doplňkové penzijní spoření dle zákona č. 427/2011 Sb. Naše oprávnění je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální informace a podrobnosti o naší registraci a rozsahu našeho oprávnění.